TASARIMIN BAŞLADIĞI FREKANS RADIO TPU

Radio TPU olarak tasarımın frekansı olma felsefesi ile sektörün farklı firma ve kişilerini tek bir çatı altında birleştiren bir yapı da olmayı hedefledik. Genç ve dinamik kadromuz ile sektördeki farklı frekansta insanlarla tanışmaya ve iletişim kurmaya hazırız.

goya-eskiz-sb-kopyaeskiz-kopya

2011 Yılından itibaren alanında uzman ekibi ve kreatif bakış açımız ile İç Mimarlık danışmanlığı, Tasarım, Proje ve Uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Son teknoloji materyalleri ve en yeni trendleri yakından takip ederek ergonomik, estetik ve ruhu olan mekanlar tasarlamanın yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor, kişiye ve mekanlara özel çözümler üretiyoruz.

Tasarımın gerektiği her alanda hizmet vermeye devam ediyoruz.

semi S

Semi Mahdum

Kurucu-İç Mimar

Semi Mahdum, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Çeşitli tasarım yarışmalarına katılarak ödüller kazandı. Sektördeki farklı Mimarlık ofislerinde çeşitli proje ve saha tecrübeleri kazandıktan sonra 2011 yılında kendi ofisini kurmaya karar verdi. Sektörde genel bir durum olan ve güven vermeyen egolardan yoksun olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış ile Radio Tpu” İç Mimarlık ofisini kurdu.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

BİZE ULAŞIN!